تغییر رنگ
  • تم سبز
  • خاکستری
  • صورتی
  • آبی
  • نارنجی
  • قرمز
بانک املاک بجنورد جدیدترینهای این ماه
شماره تماس: 32211131-058-***-09159862132

به بانک املاک بجنورد خوش آمدید

شما در حال بازدید از پیش نمایش وب سایت بنگاه معاملات مسکن می باشید.


شما می توانید صاحب وب سایتی با این گرافیک کار باشید اگر سفارش ساخت وب سایت خود را به ایرسافناوری بسپارید.

برنامه نویسی ایرسا فناوری

خانه جدید خود را پیدا کنید:

جدیدترین ها

چرا املاک بجنورد را انتخاب کنیم؟

جامع ترین بانک اطلاعات ملک و مسکن در خراسان شمالی میتواند وب سایت شما باشد اگر طراحی آنرا به شرکت ایرسا فناوری بسپارید.املاک بجنورد راهی مناسب برای یافتن و معرفی اطلاعات مربوط به خرید ،فروش ، رهن ، اجاره ملک و مسکن می باشد. همینطور راهنمایی ها و ارائه مقالات جدید و کاربردی در حیطه ملک و مسکن را می توان در املاک بجنورد یافت.

چیدمان صحیح عناصر ، محترم شمردن مشتری، تلاش در جهت راحتی کار ، مواردی هستند که قالب املاک بجنورد برای خود تامین کرده است.

تلاش برای معرفی موثر خدمات شما در شاخه معاملات ملک و مسکن فعالیت می کنید از پرارزشترین اهداف ایرسا فناوری می باشد. امید است بتوانیم با ارائه خدمات طراحی و برنامه وب سایت بهینه شده برای موتور های جستجو گامی مثبت و بزرگ در چهت رشد و پیشرفت حرفه و شغل شما برداریم.

بدیهی است در این صورت است که شرکت ایرسا فناوری همچنان در حیطه کاری خود می تواند کسب موفقیت کند.

ادامه مطلب »

طراحی واکنشگرا برای وب سایت

پیشنهاد می شود املاک بجنورد را بر روی موبایل و یا تبلت هم اجرا کنید.متوجه خواهید شد که برخلاف بسیاری از وب سایت ها که عناصر را متناسب با اندازه مانیتور کوچک می کند،عنصار جابجا خواهند شد و برای وضوح دید مطلوب تغییر اندازه نمی دهند.به این قابلیت واکنشگرا بودن وب سایت می گویند.

ادامه مطلب »

یافتن دقیق و راحت منزل و ملک

با توجه به امکانات جستجوی مجهز، براحتی می توان به مطلوب ترین نتیجه موجود برای نیازمان رسید.امکاناتی از قبیل بازه قیمت ،تعیین امکانات خانه از قبیل نوع خانه ،محل، تعداد خواب و ...

رسیدن به نتیجه مطلوب خواسته و هدف تمام مشتریان است. وضوح در اطلاعات و هدایت سریع و راحت مشتری به سمت هدف خود تخصص املاک بجنورد است. لذت خرید و اجاره ملک از طریق اینترنت از طریق املاک بجنورد میسر می شود. و این امر موجب تبلیغ بیشتر وب سایت و در نهایت موفقیت در کسب کار می باشد.

ادامه مطلب »

رعایت اصول بهینه سازی-سئو

رعایت اصول بهینه سازی هم در کد نویسی وب سایت املاک بجنورد رعایت شده است و هم در سبک ارائه مطلب، مطالب متناسب با انتظار و میل موتور جستجوی گوگل صورت می گیرد.سئو یا همان بهینه سازی وب عاملی است که نادیده گرفتن آن موجب نادیده گرفتن وب سایت از دید موتور های جستجو می باشد. این به نوعی موجب شکست وب سایت در میان رقیبان می باشد.

ادامه مطلب »

قابلیت گسترش دامنه کاری

در حال حاضر تبلیغات موجود در مطالب قالب املاک بجنورد حاوی مطالبی همچون خرید و فروش و رهن و اجاره انواع ملک شامل زمین، خانه ، فروشگاه، تجاری و غیر تجاری مختص خراسان شمالی شامل شهر های بجنورد، اسفراین، گرمه و جاجرم می باشد. اما این تنها پیش نمایشی است که می تواند متناسب با نیاز مشتری و مدیر سایت تغییر کند.

ادامه مطلب »

همین الان درخواست ساخت وب سایت خود را به ایرسا فناوری اعلام کنید

براحتی می توانید درخواست به جهت ساخت وب سایت خودتان به شرکت طراحی وب ایرسا فناوری اعلام کنید

کلیک کنید و سفارش خود را از طریق فرم تماس با ما اعلام کنید. و یا می توانید تماس بگیرید.

شماره تماس: 32211131-058 و یا 09159862132
سفارش وب سایت از طریق فرم تماس با ما

مقالات کارشاسان ما